• هنوز دوره ای ثبت نام نشده است.
تکمیل ثبت نام
درباره ما


آموزشگاه بازارسازان، یکی از اعضای گروه TMBA (توسعه مهندسی بازارگستران آتی) است.  خدمات گروه TMBA ، تحت مدیریت پرویز درگی و متمرکز بر آموزش، مشاوره، تحقیق و نشر در حوزه بازاریابی و فروش است. ماهیت این خدمات، شرایطی را فراهم ساخته که گروه TMBA همواره با چالشها و مسائل بازار ایران سر و کار داشته و به سفارش کارفرمایان خود، در پی راهکارهای هوشمندانه و کارآمد باشد.

طی چند سال گذشته، خدمات آموزشی ما بیشتر به صورت اختصاصی و بر اساس نیاز آموزشی بنگاه هاي خصوصي و دولتی، طراحی و اجرا شده است. از سال 1388، با مشارکت مرکز آموزشهای آزاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اقدام به طراحی و برگزاری عمومی دوره های جامع بازاریابی و فروش، کرد. گروه TMBA در سال 1391 پروانه تأسیس آموزشگاه بازارسازان به شماره 13/1499-5 را از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دریافت و در حال حاضر کلیه خدمات آموزشی خود را در قالب دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی، از این طریق به عموم علاقمندان حوزه بازاریابی و فروش، تقدیم می کند. جهت مشاهده مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد بازارسازان، لطفا اینجا را کلیک نمایید.


ماهیت خدمات آموزشی:
برنامه های آموزشی در آموزشگاه بازارسازان بر اساس تجارب ارزنده گروه  در انجام پروژه های آموزشی، تحقیقاتی و مشاوره در سازمانهای متعدد، شکل گرفته است. از این رو در طراحی این برنامه ها تاکید خاصی بر کاربردی بودن آموزه ها و انطباق آنها با تغییرات بازار و محیط کسب و کار کشورمی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برنامه ریزی آموزشی و اجرای آن، لطفا به بخش روش آموزش مراجعه فرمایید.


هیات علمی:

آموزشگاه بازارسازان سکان اجرای برنامه های آموزشی خود را به اساتید مجربی سپرده است که ضمن برخورداری از سوابق علمی و تدریس دانشگاهی، از تجارب ارزنده ای در مدیریت اجرایی و مشاوره ی بنگاه های اقتصادی برخوردار هستند. جهت آشنایی با اعضای هیات علمی آموزشگاه بازارسازان، لطفا به بخش هیات علمی مراجعه فرمایید.


مدیریت و تیم اجرایی:

موسس: پرویز درگی(مشاهده رزومه) info@dargi.ir                 
مدیر اجرایی: علی میرشاهی(مشاهده رزومه) master@marketingschool.ir


مسئول پذیرش و ثبت نام: محبوبه حسن زاده   info@marketingschool.ir  

مسئول اجرا و پشتیبانی آموزش: شادی نوبان  admin@marketingschool.ir

 

 

شماره حساب آموزشگاه:

حساب جاري 93 /44972453 به نام آموزشگاه بازارسازان، نزد بانك ملت (جام) شعبه وزارت كار 

کارت عابر بانک شماره 8337-7011-3377-6104 به نام آموزشگاه بازارسازان (بانك ملت)